Yukki.NET  
Alt 07 Şubat 2015, 18:21   #1
Administrator
 gizlisasaeng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üye No : 2
Üyelik tarihi: 03 Şubat 2015
Yaş :
Nerden :
Konular :
Mesajlar : 28.050
Aldığı Beğeni : 1
Ettiği Beğeni : 0
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi :
Standart Gong Hyo Jin

Gong Hyo Jin

Gong Hyo Jin (공효진)


Gong Hyo Jin

Profile

Isim: 공효진 / Gong Hyo-Jin / Kong Hyo-Jin
Nickname: 올리브 (Olive)
Dogum Tarihi: 4 Nisan 1980
Boy: 172cm
Kilo: 48kg
Kan Türü: A
Dogum Yeri: Seoul
Ailesi: Annesi, Babasi ve Küçük Bir Erkek Kardesi var...
Dini: Katolik
Egitimi:
--- Kangwol Elementary School
--- Yangcheon Middle School
--- John Paul College Senior School (Australia)
--- Sejong Univeristy - Major in Film Art
Baslangici: Memento Mori (1999)
Favori Yemekler: Korean food, pot stew, fishcake
Favori renkler: Sari
Favori Hayvan: Köpek Yavrusu (Kudik)
Favori spor: Tenis, Basketbol ve Yüzmek
Favori music: Bütün Türleri dinlermis...
Hobiler: Kitap okumak, Yoga, Bilgisayar ve Internet oyunlari
Yetenekler: Sarki Söylemek
Karekteri: Atilgan, cesaretli, iyimsever ve endisesiz
Begendigi diger oyuncular: Shim Eun-Ha, Jung Woo-Sung (good)
Çoçukluk rüyasi : Moda tasarimcisi olmak

Filmleri

>>* Rolling Home with a Bull (2010)
>>* Sisters on the Road (2008)
>>* Dajjimawa Lee (2008)
>>* Crush & Blush (2008)
>>* I Like It This Way (2008)
>>* M (2007)
>>* Happiness (2007, cameo)
>>* A Day with My Son (2007, cameo)
>>* The Birth of a Family (2006)
>>* Heaven's Soldiers (2005)
>>* No Manners / Conduct Zero (2002)
>>* Taekwon Girl / Bizarre Love Triangle (2002)
>>* Emergency Act 19 (2002)
>>* Surprise / Surprise Party (2002)
>>* Volcano High (2001)
>>* Guns & Talks (2001)
>>* Last Present (2001, cameo)
>>* Whispering Corridors 2: Memento Mori (1999)

Dizileri

>>* Flower Boy Ramyun Shop (TvN, 2011) Cameo ep.9
>>* The Greatest Love (MBC, 2011)
>>* Pasta (MBC, 2010)
>>* Thank You (MBC, 2007)
>>* Hello My Teacher (SBS, 2005)
>>* Sang Doo, Let's Go To School (KBS, 2003)
>>* Snowman (MBC, 2003)
>>* Ruler of Your Own World (MBC, 2002)
>>* Wonderful Days (SBS, 2002)
>>* Drama City 'Love Without Hope' 사랑하라 희망없이 (KBS, 2001)
>>* My Funky Family 가문의 영광 (MBC, 1999)

Radio Program

2001~2000 SBS 공효진의 나는 1035다 Gong Hyo-Jin on 1035 <DJ>

Ödüller

2011 MBC Drama Awards: Best Actress, Top Excellence Award (Miniseries) (The Greatest Love)
2011 MBC Drama Awards: Popularity Award (The Greatest Love)
2011 MBC Drama Awards: Best Couple Award with Cha Seung-Won (The Greatest Love)
2011 Korea Drama Festival: Best Actress (The Greatest Love)
2011 Mnet 20's Choice Awards: Hot Drama Star - Female (The Greatest Love)
2011 Mnet 20's Choice Awards: Hot Style Icon
2010 MBC Drama Awards: Mini Series Top Excellence Award, Actress (Pasta)
2010 MBC Drama Awards: Best Couple Award with Lee Sun Gyun (Pasta)
2010 Style Icon Awards: Style Leader
2010 China Entertainment Television: Top 10 Asian Actors (Pasta)
2008 Korea 7th Film Awards: Best Actress Award (Crush & Blush)
2008 Buil Film Awards Best Supporting Actress (M)
2008 Chunsa Film Art Awards Best Supporting Actress (Happiness)
2008 Grand Bell Awards Best Supporting Actress (Happiness)
2008 Asian Film Awards Best Supporting Actress (Happiness)
2007 MBC Drama Awards: Mini Series Top Excellence Acting Award (Thank You)
2007 Korean Film Awards: Best Supporting Actress (Happiness)
2006 Thessaloniki International Film Festival (Greece): Best Actress Award (Family Ties)
2006 Korean Film Awards: Best Actress (Family Ties)
2003 KBS Drama Awards: Best Actress, Excellence Award (Sang Doo, Let's Go To School)
2003 KBS Drama Awards: Netizen Award (Sang Doo, Let's Go To School)
2003 KBS Drama Awards: Best Couple Award with Bi (Sang Doo, Let's Go To School)
2003 MBC Drama Awards: Best Actress, Excellence Award (Snowman)
2003 Blue Dragon Film Awards: Best Supporting Actress (Conduct Zero)
2002 MBC Drama Awards: Popularity Award (Ruler of Your Own World)
2002 Blue Dragon Film Awards: Best Supporting Actress ( Volcano High)
2002 Baeksang Art Awards: Best New Actress Award (Wonderful Days)
2001 SBS Drama Awards: New Star Award (Wonderful Days)
2001 Blue Dragon Film Awards: Best Supporting Actress (Guns & Talks)




































gizlisasaeng isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 07 Mart 2015, 01:07   #2
Administrator
 gizlisasaeng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üye No : 2
Üyelik tarihi: 03 Şubat 2015
Yaş :
Nerden :
Konular :
Mesajlar : 28.050
Aldığı Beğeni : 1
Ettiği Beğeni : 0
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi :
Standart

Gong Hyo Jin Türkiye 'de






































gizlisasaeng isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

« Yoo In Na | - »

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil
Forum Bilgilendirme Linkler
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir " paylaşım " sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabilmektedir. Bu sebepten ötürü, sitemiz üzerinden paylaşılan mesajlar, konular ve resimlerden doğabilecek olan yasal sorumluluklar paylaşan kullanıcıya aittir. link ekle
konya bayan escort izmir bayan escort porno izle eskisehir bayan escort samsun bayan escort bodrum escort hatay escort canakkale escort
porno porno bursa escort bursa escort bursa escort

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119